Herna pro veřejnost

Herna15.3. od 13.00 do 20.00 uzavřna herna pro veřejnost - soukromá oslava

Herna pro veřejnost uzavřena všechny středy a čtvrtky od 8 do 12 - je zde MINIŠKOLIČKA - v tuto dobu není možné využít hernu. Děkujeme za pochopení.

Klíče od herny si vyzvedávejte v Informačním a kulturním centru Bystřice (Ješutovo nám. 14).

Klíče vyzvedávejte a vracejte v pracovní době "Kafíčka" ( PO až PÁ 8 - 18hod. a SO až NE 13 - 18hod. ).

*Pokud potřebujete vstup do herny mimo tuto dobu, kontaktujte koordinátorku RC Janu a vše s ní individuálně domluvte.

Jak to funguje? Je to jednoduché!

Nejprve si rezervujte svůj čas prostřednictvím našeho rezervačního systému na www.rcbystrice.cz a jednoduše a bezpečně zaplaťte online. Po potvrzení rezervace přijďte do Kafíčka, kde si můžete vypůjčit klíče od herny na základě potvrzení o zaplacení.

Nyní už nic nebrání tomu, abyste si plně užili vzrušující dobrodružství ve světě naší herny. Cena za vstup je 50 Kč na jedno dítě na dobu až 2 hodiny, a pokud si přivedete sourozence, přidáme pouze 20 Kč na osobu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné dobrodružství! 🚀🎮

Svátek má Vlastislav

• Mezinárodní den smutku
  • Mezinárodní den pro bezpečnost a zdraví při práci