Výsledky dotazníkového šetření spokojenosti zákonných zástupců s MŠ Bystřice za rok 2022. 1

Přinášíme vám výsledky dotazníkového šetření, jehož cílem bylo zjistit spokojenost rodičů a dětí, které naši školu navštěvují.

Velké poděkování patří všem respondentům, kteří si našli čas a dotazník vyplnili. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, která je pro zlepšení naší práce velice důležitá.

U některých odpovědí naleznete komentář ředitelky školy.

Přejeme vám v rámci vašich povinností pohodové dny do konce letošního roku, a už nyní se těšíme na spolupráci i v tom roce dalším.

Za tým MŠ Bystřice

Mgr. Kateřina Reifová, ředitelka školy

Vyhodnocení dotazníkového šetření spokojenosti rodičů a dětí v MŠ Bystřice 2022 (419.9 kB)

Přílohy