"U lišky Bystroušky"

IČO 750 34 492
Datová schránka: rgvkphd

Odhlašování dětí hlavní budova: +420 721 616 166

Provozní doba PO -PÁ 6,15 - 16,30 hod.
info@msbystrice.cz

Škola v přírodě 2019 - po stopách skřítků

TERMÍN:  ŠKOLA V PŘÍRODĚ PRO ROK 2019 ZRUŠENA Z DŮVODU MALÉHO ZÁJMU

MÍSTO KONÁNÍ:  JETŘICHOVICE, AREÁL MERÁNEK (www.meranek.cz)

CENA:  2.300,- Kč

(cena zahrnuje ubytování, 5x denně strava, celodenní pitný režim, 2x cesta BUS, vodění na koních, rozpočítané náklady na ubytování, stravu a dopravu potřebného personálu, plat noční služby).

Částka bude vyúčtována dle skutečných nákladů, které nelze nyní přesně vypočítat.  Některé položky se rozúčtovávají dle počtu dětí. Podrobné rozúčtování vám bude předloženo po ukončení ŠvP a dodání faktur od poskytovatelů služeb).

Podrobnější info k ceně ZDE.

Závazná přihláška.

STORNO PODMÍNKY:

Storno poplatky:

21 dnů před akcí - storno poplatek ve výši 20% z ceny

20 až jeden den před akcí:

a) ze zdravotních důvodů - storno ve výši 10% z ceny  (nutné potvrzení lékaře)

b) bez zdravotních důvodů storno ve výši 30% z ceny
 onemocnění během akce – vrací se 50,- Kč za každý den.

ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI:

- různé "poklady" které doma už nepotřebujete, které použijeme jako náplň pokladu či odměny (figurky z vajíček, samolepky, obrázky, dárkové předměty, atd.) - s nabídkami se obracejte na třídní učitelky.

- vybavení lékárničky - obvazy, náplasti, nepálivé dezinfekce, vlhčené dezinfekční ubrousky, Kinedril, sirup na horečku a bolest, placebo (laktobacílky) atd. - v případě vaší nabídky prosím napiště svůj návrh pomoci na email reditelka@msbystrice.cz nebo se obraťte na paní zástupkyni Helenu Křiklánovou.

Za vaše nabídky předem děkujeme.