"U lišky Bystroušky"

IČO 750 34 492
Datová schránka: rgvkphd

Odhlašování dětí hlavní budova: +420 721 616 166

Provozní doba PO -PÁ 6,15 - 16,30 hod.
info@msbystrice.cz

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Naše škola se může pyšnit tím, že má na své zahradě Dětské dopravní hřiště (DDH).

V blízké budoucnosti plánujeme v rámci dopravní výchovy realizovat zajímavé projekty a navázat spolupráci s organizacemi, které takové aktivity nabízejí.

Více informací o dopravní výchově můžete získat zde.

Pravidla využívání dopravního hřiště dětmi z naší MŠ

Na dopravním hřišti smí jezdit pouze děti od 2,5 let, ve vlastních cyklistických přilbách. Třídy se na dopravním hřišti po dni střídají.
Děti si mohou v určený den přivézt i své kolo, které mají uložené ve skladu MŠ (klíče mají třídní učitelky) nebo využít nějaký stroj z našeho vozového parku.

Rodiče odpovídají za technický stav přineseného kola, odrážedla, tříkolky, atd., také odpovídají za nastavení ochranné přilby.

Učitelky dohlíží, aby děti na DH dodržovaly nastavená pravidla a užívaly bezpečnostních prvků.

Více se dočtete v PROVOZNÍM ŘÁDU DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ

ROZPIS DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ